Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir Antalya bölgesine ısıtma ve soğutma alanlarında kaliteli ve dayanıklı hizmetler sunmayı amaçlayan Gree Klima Antalya Çiloğlu Soğutma, 2016 yılında resmi olarak üstün hizmet hedeflerine yenisini ekleyerek kurumsal hale gelmiştir. Akdeniz Bölgesi yetkili ısıtma ve soğutma firması olarak faaliyetlerine devam eden Antalya Gree Klima Çiloğlu Soğutma, tecrübeleri ve profesyonel personelleri ile müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı amaçlamıştır. Güvenilir ve garantili hizmetleri arasında hava temizleme cihazı satış, montaj ve bakımı, salon ve duvar tipi klimaların satış, montaj ve bakımı yer almaktadır. Uzmanlık alanları ısıtma, soğutma ve iklimlendirme olan firma çalışanları düzenli aralıklarla eğitimlere tabi tutulmakta ve bilgilerini güncellemektedir. Yenilenen ve sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayabilmek amacıyla cihazların bakım ve onarımları da satıştan sonra düzenli olarak yapılmaktadır. İşini severek yapan kaliteli ve eğitimli insanların çalıştığı Gree Klima Antalya Çiloğlu Soğutma ve diğer Akdeniz illerinde eksiksiz ve tam donanımlı cihazların satışını, üretimini, bakım ve montajını yaparken müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hareket etmektedir.

Her zaman en iyiyi hedef alan firma yetkilileri, çalışma alanlarını genişletmek için küresel anlamda iklimlendirme, ısıtma ve soğutma konusunda profesyonel olarak çalışmaktadır. Kendini her geçen gün geliştiren ekipler, sahada müşterilere 7/24 destek sağlamak için faaliyet göstermektedir. Üstün tecrübe ve çalışma disiplini sayesinde bugüne kadar yüz binlerce insana hizmet eden Gree Klima, ilerleyen zamanlarda teknolojiyi kullanarak kaliteli işlere imza atmayı hedeflemektedir. Küresel çapta yenilikleri takip ederek ülkeye kazandırmak ve mevcut cihazların geliştirilmesi konusunda sürekli kendini geliştiren firma çalışanları, müşteri memnuniyeti için projeler geliştirmekte ve bunu profesyonel şekilde uygulamaktadır. Aynı zamanda ilerleyen günlerde dünya çapında faaliyet gösteren öncül klima ve iklimlendirme firmaları arasında yer almak için her geçen gün adımlar atılmaktadır.

 

Misyon

Kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan Gree Klima Antalya Çiloğlu Soğutma, tecrübeleri ve bilgi birikimi sayesinde ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve hava temizleme alanlarında çağdaş, teknolojiye uygun, çevre dostu çalışmalar yapmaktadır. Verilen hizmetlerde saygılı ve müşterilerin haklarını bilen, profesyonel çalışanların eğitimine önem veren firma yetkilileri, yıllardır kurumsal kimliğiyle Antalya ve ilçe bölgelerinde çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir. Sektörde yer alan yeniliklere ön ayak olan, mevcut cihazların geliştirilmesi için çalışan ve değişimi pozitif anlamda destekleyen ekipler sayesinde yıllarca çevre dostu klimalar ile hava temizleme cihazları piyasaya sunmuştur. İlerleyen yıllarda dürüstlük, kaliteli ve verimli hizmetlerin sağlanması konusunda kendini geliştiren personellerin eğitimi düzenli olarak gerçekleşmektedir. Küresel projelerde yer almakta ve ülkenin iklimlendirme alanında daha iyi bir noktaya gelmesinde Gree Klima payı oldukça yüksektir.

 

Vizyon

Yıllarca profesyonel bir şekilde ısıtma, soğutma ve hava temizleme cihazı alanında faaliyet gösteren Gree Klima Antalya Çiloğlu Soğutma başta olmak üzere tüm Antalya ve ilçelerinde müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar yapmaktadır. İlerleyen yıllarda müşteri memnuniyeti yanı sıra yenilikçi, girişimci ve teknolojiyi takip eden, yeni projeler geliştiren bir marka olmak amacıyla gelişmeler sağlamak temel amaçlardır. Kurumsal kimliğini geliştirmek, insanlarla kalıcı bağlar oluşturmak, ihtiyaçlara anında cevap vermek, dünyada ısıtma ve soğutma alanında öncü firmalar arasında olmak hedefler arasında yer almaktadır. Türkiye çapında sektörde öncü firmalar arasında olan Gree Klima, küresel alanda da iklimlendirme konusunda, hava temizleme cihazlarının satışında kaliteli ve güvenilir projelere imza atmaktadır. Personellerin eğitimi ve sahada çalışmaların aktif olması için teknolojik gelişmeler takip edilmektedir.

Gree’nin Dünya Çapında Üretim Tesisleri